KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936394
nr 1593 6394
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:38:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr